Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wentylacja w mieszkaniach
26-01-2017, 21:43
Post: #1
Wentylacja w mieszkaniach
Witam. Czy ma ktoś z Was problem z wentylacją w mieszkaniu? A mianowicie w łazience powietrze jest zasysane a w kuchni mocno dmucha do mieszkania. Sytuacja ta dotyczy mieszkania 67m2 w II klatce w pionie mieszkań sąsiadujących z mieszkaniami z pierwszej klatki.

Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2017, 22:31
Post: #2
RE: Wentylacja w mieszkaniach
Mam w mieszkaniu taki sam problem. Spowodowane jest to prawdopodobnie problemem z wentylacją mechaniczną. Sprawę zgłaszałam już administratorowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2017, 12:55
Post: #3
RE: Wentylacja w mieszkaniach
Mam dokladnie ten sam problem. Zglaszam ta sytuacje od roku do Pana Skrzyniarza. Niestety bez efektow. Administracja nie wywiazuje sie ze zglaszanych usterek. Moze wypowie sie Pan Skrzyniarz dlaczego zgloszone.mu usterki sa werfyfikowane z rocznym opoznieniem ? Slucham... Oczekuje kolejnego zebrania, zabiore osobiscie glos w tej sprawie i bede interweniowal w sprawie zmiany administratora skoro zglaszane usterki nie sa naprawiane na czas. Mam wstawic na forum screeny z e-maili ktore wyslalem do Bumy ? Do Pana Skrzyniarza ? E-maili jest ponad 15 i na zadnego nie otrzymalem odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 22:59
Post: #4
RE: Wentylacja w mieszkaniach
Co do p. Skrzyniarza to pisaliśmy już w osobnym wątku, że chyba każda wspólnota na familijnym czeka tylko, żeby zmienić zarządce. Wiemy jak to jest... ale rok to faktycznie już długo.
Chyba wyszli z założenia, że poczekają aż się skończy gwarancja Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 12:41
Post: #5
RE: Wentylacja w mieszkaniach
Dlatego na naiblizszym zebraniu nalezy poruszyc temat aby funkcje administratora pelnila osoba slowna i kompetentna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2017, 04:59
Post: #6
RE: Wentylacja w mieszkaniach
Witam, czy problem u kogoś z Państwa został rozwiązany?
Z tego co się orientowałam problem jest przy podpięciu wentylacji mechanicznej i wystarczy tylko przepiąć 2 kabelki żeby odwrócić obieg.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości