Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rowerownia
06-04-2017, 07:03
Post: #1
Rowerownia
Chciałabym zapytać czy nie chcieliby Państwo, żeby zrobić na terenie osiedla rowerownię? Na większości nowych osiedli jest takie pomieszczenie. Co do miejsca, to zastanawiam się co jest w tym pomieszczeniu gdzie przesiadują panie sprzątające w garażu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2017, 07:11
Post: #2
RE: Rowerownia
Nie wiem czy to super pomysł po serii kradzieży rowerów w ostatnich latach. Z tego co wiem, to żadna z kilku/kilkunastu kradzieży nie została uwieczniona na kamerach... Przynajmniej mojego nigdzie nie widziano... :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2017, 08:00
Post: #3
RE: Rowerownia
Kradzież mojego roweru została nagrana. W ciągu 5 minut Pan wszedł do bloku i wyszedł z moim rowerem. Niestety miał kaptur na głowie, więc nagranie i tak nic nie dało Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2017, 10:06
Post: #4
RE: Rowerownia
Jak się wprowadzałem to dziwiłem się, że starą wiatę śmietnikową rozbierają, skoro spokojnie mogłaby właśnie pełnić rolę rowerowni. Kradzieże, kradzieżami, ale ludzie zostawiają rowery na osiedlu poprzypinane i taka wiata wydawała mi się idealna. Trawa nie rośnie do dzisiaj, a dzieci miały bramke ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2017, 06:03
Post: #5
RE: Rowerownia
Ja proponowałem aby postawić stojaki na rowery w garażu pod budynkiem 122B jest miejsce gdzie nie ma przejazdu do 122C (okolica wejscia do klatki III) i aby tam skierować kamerę na rowery. Ale ponoć poza mną nie było innych chętnych a to koszty...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2017, 07:17
Post: #6
RE: Rowerownia
Skutecznym rozwiazaniem stosowanym w wielu kompleksach biurowych, a wydajacym sie rozsadnym kosztowo jest klatka z siatki z zamkiem na kod / pestke. Takie cos mozna by postawic przykryte jakas mala architektura (wiata / daszek etc.) w miescu starej wiaty smietnikowej, albo wstawic do garazu (tylko nie wiem, czy byloby tam na to miejsce, bo w garazu nie bywam). Jezeli sa chetni, to moge sprobowac zlapac kontakt o wykonawcy, ktory robil to u mnie w biurze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości