Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne zapachy z kogoś kuchni
04-11-2017, 21:02
Post: #1
Kolejne zapachy z kogoś kuchni
Witam,
tym razem w naszym pionie ktoś źle podpiął sobie wylot pochłaniacza z kuchni i od jakichś 2-3 miesięcy czuć za każdym razem jak ktoś gotuje. Aktualnie ktoś chyba przypala naleśniki Smile

Proszę serdecznie o poprawienie instalacji bo jest to naprawdę mega irytujące.

Budynek 122b
Podejrzewam mieszkania: 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27, 33, 34, 40, 41, 47, 48, 54, 55, 61, 62, 68, 69, 74, 75

Nie chciał bym pewnego dnia zapukać do powyższych mieszkań żeby powąchać Państwa mieszkanie więc proszę o wyrozumiałość, współczucie i zająć się tematem, jeśli to Pana/Panią dotyczy Smile

Pozdrawiam i smacznego!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 21:15
Post: #2
RE: Kolejne zapachy z kogoś kuchni
Wentylacja, wentylacją, a może gdzieś się zmienili lokatorzy? U nas też kiedyś było czuć czyjeś "gotowanie", co się nigdy nie zdarza - niestety, zapach przyszedł od strony drzwi wejściowych. Okazało się, że wietrzenie przypalonej kolacji na korytarz (!) jest świetnym pomysłem.

Mimo wszystko, życzę powodzenia w usunięciu usterki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2017, 21:27
Post: #3
RE: Kolejne zapachy z kogoś kuchni
Mogło by być to przyczyną jak by zdarzyło się to 1-2 razy. Ale już to czujemy od dłuższego czasu, co 2-3 dni (nieregularna kucharka/kucharz Smile )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2017, 21:03
Post: #4
RE: Kolejne zapachy z kogoś kuchni
Witam,
U nas także strasznie czuć zapachy... zwłaszcza dzisiaj.
Zapach był od sąsiadów z mieszkania 12, ale oni nie mają źle wpiętego okapu, tylko z ich kuchni wentylacja pociągnęła zapachy w dół ...
Mam propozycję o zgłoszenie się wszystkich osób, którzy mają z tym problem i złożenie wspólnego zawiadomienia o wadliwości wentylacji do wspólnoty/dewelopera, może wtedy sprawdzą co może być nie tak, że jest ciąg wsteczny ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2017, 21:52
Post: #5
RE: Kolejne zapachy z kogoś kuchni
U mnie ostatni raz "pachniało" jak pisałem powyższego posta. Dziś nic też nie czułem (przynajmniej po pracy jak już byłem w domu).
Być może kogoś jednak ruszył mój wpis? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2017, 22:17
Post: #6
RE: Kolejne zapachy z kogoś kuchni
Problem ten wynika też z tego, że wentylatory są popsute na dachu...obecnie w trakcie naprawy.
Podczas przeglądu wentylacji w mieszkaniu przez kominiarza dostałem informację, że nie działają i do wielu mieszkań powietrze zamiast być wyciągane jest wpychiwane. Zapewne również ktoś może, żle się podpioł z okapem. Takie coś nie powinno mieć miejsca a niestety dzieje się bo mamy taką administracje.
Przegląd był jakoś w lipcu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2017, 11:11
Post: #7
RE: Kolejne zapachy z kogoś kuchni
Dzięki za informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2018, 08:39
Post: #8
RE: Kolejne zapachy z kogoś kuchni
Witam,
Bardzo prosimy wszystkie osoby z pionu mieszkań 60 m2 o odklejenie nawietrzaków, jeżeli są przez u Państwa zablokowane. W najbliższych tygodniach będzie pomiar wentylacji. Obecnie w naszym mieszkaniu wentylacja zamiast ciągnąć nadmuchuje powietrze, próbujemy wyjaśnić problem. Warto sprawdzić czy Państwa instalacja działa poprawnie wystarczy przyłożyć kartkę papieru, jeżeli nie zostanie "zassana" to także mają Państwo problem. Być może jest to większy problem, który będzie dotyczył wszystkich mieszkańców. Postarajmy się wyjaśnić tą kwestie, póki jeszcze obowiązuje rękojmia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości