Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkowanie z Hellopark!
08-09-2019, 14:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2019 14:08 przez eskaibea.)
Post: #1
Parkowanie z Hellopark!
Cześć Sąsiedzi,

Chciałbym poznać Wasze zdanie. Od początku w naszej wspólnocie borykamy się z problemem niewystarczającej liczby miejsc parkingowych. Dla gości musimy szukać parkingu za Biedronką lub co gorsza stawać na chodniku, na drodze p.poż. Liczba dostępnych miejsc raczej szybko się nie zmieni i nie jest to wyłącznie problem naszej wspólnoty, dlatego razem z przyjaciółmi postanowiliśmy coś z tym zrobić. Stworzyliśmy aplikację mobilną, za pomocą której w prosty i super szybki sposób możemy:
- wysyłać prośby do sąsiadów o udostępnienie miejsca parkingowego,
- udostępniać swoje miejsce innym sąsiadom.

Wszystko bezpiecznie i przejrzyście! Miejsce udostępniamy wyłącznie tym, którzy mają już dostęp do hali garażowej. Gdy moje miejsce jest puste, gdy jestem w pracy, czy wyjechałem na weekend, oferując sąsiedzką pomoc mogę je darmowo udostępnić.

Chciałbym wdrożyć aplikacje za darmo w naszej wspólnocie. Działamy już w kilku miejscach na południu Krakowa, natomiast zastanawiam się co o tym myślicie, bo siłą tej aplikacji jest jak największa liczba użytkowników. Wtedy dużo łatwiej jest znaleźć miejsce.

Przy wdrożeniu niezbędne jest naklejenie tabliczek przy wejściu do garażu, dzięki którym będzie można uruchomić aplikacje dla naszej wspólnoty. Tabliczki nie zostawiają śladów i są estetyczne. Czy mielibyście coś przeciwko?

Chętnie poznam Wasze zdanie i odpowiem na pytania.
Możecie też odwiedzić nas na https://hellopark.io

Sąsiad z bloku C Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2019, 17:17
Post: #2
Photo RE: Parkowanie z Hellopark!
Drodzy Sąsiedzi,

chciałem podzielić się dobrą nowiną! Od dzisiaj możemy aktywować się w aplikacji Hellopark, dzięki której zapytacie swoich sąsiadów o wolne miejsce do parkowania albo udostępnicie własne, gdy akurat go nie używacie. Jest to szczególnie przydatne, gdy odwiedzają nas goście (rodzina, znajomi etc.) i dodatkowe miejsce do parkowania jest na wagę złota. Aplikacja jest w pełni darmowa i działa już z powodzeniem na kilku innych krakowskich wspólnotach.

Instrukcję z kodami aktywacyjnymi znajdziecie w swoich skrzynkach na listy! Smile Zachęcam do aktywacji, im nas więcej, tym większa efektywność w znajdywaniu miejsc!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2019, 11:39
Post: #3
RE: Parkowanie z Hellopark!
W jaki sposób mogę w aplikacji poinformować, że moje miejsce będzie w takim a takim okresie wolne? Bo widzę tylko funkcję zgłoszenia zapotrzebowania...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-09-2019, 16:16
Post: #4
RE: Parkowanie z Hellopark!
(30-09-2019 11:39)Michał napisał(a):  W jaki sposób mogę w aplikacji poinformować, że moje miejsce będzie w takim a takim okresie wolne? Bo widzę tylko funkcję zgłoszenia zapotrzebowania...

Podpinam się pod pytanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2019, 12:15
Post: #5
RE: Parkowanie z Hellopark!
Przepraszam, że tak długo, ale głównie jestem dostępny na naszej grupie na facebooku. Jeśli chodzi o Wasze pytania to na ten moment działamy wyłącznie w ten sposób, że jeśli ktoś zgłosi zapotrzebowanie na miejsce to można na nie odpowiedzieć. Zdecydowaliśmy tak, żeby nie informować zbędnie o swojej nieobecności w domu. Natomiast dostajemy sporo takich pytań i myślimy nad wprowadzeniem takiej opcji, bez udostępniania informacji o nieobecności w domu innym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości