Ankieta: Czy należy zmienić Zarządcę?
TAK, aktualny koszt/jakość usług są nieodpowiednie
Jest mi to obojętne
NIE, aktualny koszt/jakość usług są odpowiednie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Zarządcy (?)
13-08-2020, 09:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2020 13:26 przez kgkozlowscy.)
Post: #1
Zmiana Zarządcy (?)
Szanowni, jeśli dobrze liczę, dla wszystkich etapów skończył się już okres kiedy Buma Service ma wyłączność na obsługę. Uważam, że to dobry moment aby podjąć dyskusję nt. kosztów/jakości świadczonych usług.

Załączam przykładową ofertę dla naszego Osiedla (jeśli znacie innych Administratorów/Zarządców godnych uwagi, zachęcam do zasięgnięcia jezyka).
Dla tej konkretnej oferty - koszt zarządzania (pozycja 8. w sprawozdaniu finansowym: "Administrowanie i zarządzanie częścią wspólna nieruchomosci") spada z 0,71zł/m2, na 0,50 zł/m2 - w skali osiedla daje to oszczędność ok. 60 tys. zł rocznie.

Aktualna obsługa w moim odczuciu, jest co najwyżej zadowalająca i sprowadza się do absolutnego minimum. Kiedyś przynajmniej p. Skrzyniarz dyżurował jeden dzień w tygodniu na obiekcie, teraz wszystko załatwia się (lub nie) telefonicznie/mailowo.

EDIT1: oferta z biura Greń: zarząd 0,60 zł/m2, konserwacja części wspólnej: 0,30 zł/m2


Załączone pliki
.pdf  Adnier_oferta.pdf (Rozmiar: 782.69 KB / Pobrań: 8)
.pdf  Gren - oferta - Dobrego Pasterza 122A,B,C (13.08.2020).pdf (Rozmiar: 150.17 KB / Pobrań: 9)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2020, 17:18
Post: #2
RE: Zmiana Zarządcy (?)
Bardzo dobry pomysł, ale niestety z tego co widzę nikt nie jest zainteresowany zmianą zarządcy. Nawet jeśli stawkę opłat podniosą x2 nikt nawet nie zareaguje. Z tego co wiem żeby zmienić zarządcę należy zorganizować zebranie wspólnoty z zarządcą i poddać pod głosowanie odwołanie zarządcy / wybranie nowego. Ja ze swojej strony jak najbardziej jestem za i z chęcią pomogę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2020, 18:33
Post: #3
RE: Zmiana Zarządcy (?)
Myślę, że po prostu forum umarło śmiercią naturalną, dyskusja toczy się na grupie na fb.

Gdyby ktoś jeszcze nie znał:
https://www.facebook.com/groups/519129041790473

Pozdrawiam Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości