Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buczenie a'la wiercenie w nocy.
07-03-2015, 21:29
Post: #1
Buczenie a'la wiercenie w nocy.
Witam czy jestem jedynym osobą w tym bloku który notorycznie około 21-23 słyszy buczenie, coś na ten styl czasem wiercenia albo coś takiego trudno zinterpretować odgłos ale w każdym bądź razie odgłosy... Oczywiście nad ranem tez występuje około 5 rano 6. Tak dla uściślenia pisze te godziny gdyż wtedy dość regularnie występują buczenia. Administracja uważa te logoterma coś buczy, i gość ma coś robić. Puki co na cały blok tylko 2 osoby mają z tym problem..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 09:06
Post: #2
RE: Buczenie a'la wiercenie w nocy.
My tez to słyszymy i tez sie zastanawiamy co to jest !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 18:07
Post: #3
RE: Buczenie a'la wiercenie w nocy.
(08-03-2015 09:06)ATM napisał(a):  My tez to słyszymy i tez sie zastanawiamy co to jest !

Proszę zgłaszajcie to do Administracji bo póki co jak pisałem jestem sam albo z jedną osobą i trochę biorą mnie chyba za wariata a przecież czasami potrafi tak buczeć jak by ktoś za ścianą wiercił! Generalnie dramat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2015, 21:41
Post: #4
RE: Buczenie a'la wiercenie w nocy.
Przerabiałam to około rok temu...to logotermy...przyszli naprawili i jest spokój odpukać
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2015, 17:01
Post: #5
RE: Buczenie a'la wiercenie w nocy.
5 piętro głośne buczenie słychać nad ranem i wieczorem. Jakby kłucie młotkiem w betonie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2015, 19:37
Post: #6
RE: Buczenie a'la wiercenie w nocy.
(09-03-2015 17:01)loco87 napisał(a):  5 piętro głośne buczenie słychać nad ranem i wieczorem. Jakby kłucie młotkiem w betonie.

Dokładnie o to chodzi że słyszę coś w mieszkaniu ale nazwijmy to że z zewnątrzHuh. Teraz to nawet na klatce słychać wiec coś jest na rzeczy z tymi logotermami a do tego zgłaszana sprawa jest już chwila temu.... Czekam. Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2015, 21:32
Post: #7
RE: Buczenie a'la wiercenie w nocy.
Może słyszycie wibrowanie betonu na budowie. Często leją o tych godzinach Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 12:41
Post: #8
RE: Buczenie a'la wiercenie w nocy.
Ja tez zgłosiłem ale mnie zbyli...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-03-2015, 21:37
Post: #9
RE: Buczenie a'la wiercenie w nocy.
(13-03-2015 12:41)loco87 napisał(a):  Ja tez zgłosiłem ale mnie zbyli...

No wiec tak samo jak Ja zbyty zostałem.
Ale wiem gdzie szukać winnego to logotermy na korytarzu buczą tak nie miłosiernie. Wiec od poniedziałku co dziennie będę informował Administrację o tym gdyż jest to mega irytujące.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2015, 23:10
Post: #10
RE: Buczenie a'la wiercenie w nocy.
Ten wątek naprowadził mnie na trop źródła "buczenia" jakie nas też męczy na 7. piętrze. Przed chwilą zidentyfikowałem nawet, która dokładnie logoterma wpada w te przeraźliwie głośne wibracje. Będę jutro zgłaszał do Administracji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości