Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MIEJSCA PRZED BLOKIEM + DONICE
11-11-2015, 16:54
Post: #1
MIEJSCA PRZED BLOKIEM + DONICE
Witam
Dla mnie to jakas abstrakcja co się dzieje.
Na kosze na śmieci nie ma co liczyć ale jakis sprytny inaczej wstawił donice na parking.
Dość że jest mało miejsc parkingowych to jeszcze 3 zajeły donice.

Zastanawiam mnie czy ktos kto to zlecil uzywa glowy.
Co Wy na to?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2015, 19:26
Post: #2
RE: MIEJSCA PRZED BLOKIEM + DONICE
Z tego co pamiętam z ustaleń donice miały udrożnić dostęp do klatki schodowej... a jest dokładnie odwrotnie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2015, 19:52
Post: #3
RE: MIEJSCA PRZED BLOKIEM + DONICE
Z tego co mi wiadomo, tak ustalono na zebraniu. Celem miało być zapewnienie przejścia do klatek i lokali, tak aby przed wejściami nikt nie parkował i dało się normalnie wejść, przejść z wózkiem itp. Z tym że obecny sposób ich ułożenia nie załatwia niczego. Powinny być ułożone prostopadle do bloku, w parach, pomiędzy nimi przejście, na tyle wąskie żeby auta się nie mieściły, ale dało się przejść z czymś większym. Temat nie został przemyślany i jest jak jest. Zresztą przed blokiem to też formalnie nie są miejsca parkingowe, co wynikało z planu osiedla i formalnie jest zakaz, ale jak się już z nich korzysta to chociaż powinno się zostawiać przestrzeń przed wejściami, wtedy nie trzebaby w ogóle donic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-11-2015, 17:11
Post: #4
RE: MIEJSCA PRZED BLOKIEM + DONICE
czyli osiedle skladajace sie z 3 blokow nie ma miejsc parkingowych dla gosci mieszkancowWink
Brawo podziwiam IQ architektaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2015, 12:10
Post: #5
RE: MIEJSCA PRZED BLOKIEM + DONICE
Projekt architekta swoją drogą, ale pewnie musiał uwzględniać "zachętę" do wykupienia jak największej ilości miejsc, także tych przed blokiem. Swoją drogą jestem ciekawy jaki status ma te kilka miejsc przed szlabanem przy ostatnio wybudowanym bloku - może to właśnie są te miejsca dla gości Wink.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-11-2015, 15:45
Post: #6
RE: MIEJSCA PRZED BLOKIEM + DONICE
(17-11-2015 12:10)Tomasz napisał(a):  Projekt architekta swoją drogą, ale pewnie musiał uwzględniać "zachętę" do wykupienia jak największej ilości miejsc, także tych przed blokiem. Swoją drogą jestem ciekawy jaki status ma te kilka miejsc przed szlabanem przy ostatnio wybudowanym bloku - może to właśnie są te miejsca dla gości Wink.

Pewnie ustawią tam znaki zakazu parkowania, bo tak - podobnie jak przekreślone na biało miejsce obok miejsca prywatnego na prawo od schodków na Dobrego Pasterza Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-11-2015, 12:19
Post: #7
RE: MIEJSCA PRZED BLOKIEM + DONICE
(15-11-2015 17:11)Karak napisał(a):  czyli osiedle skladajace sie z 3 blokow nie ma miejsc parkingowych dla gosci mieszkancowWink
Brawo podziwiam IQ architektaSmile

Praktycznie żadne osiedle nie ma ogólnodostępnych miejsc parkingowych. A już miejsca "dla gości" to jakiś pomysł z kosmosu - jak to miałoby funkcjonować? W szczególności, co miałoby powstrzymać tych mieszkańców, którzy myślą, że im "się należy" od parkowania na takim miejscu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2015, 18:09
Post: #8
RE: MIEJSCA PRZED BLOKIEM + DONICE
Może zamiast dyskutować o projekcie osiedla załatwimy jakoś sprawę tych donic? Wydaje mi się, że ustawienie 2 donic (jak to już wcześniej było napisane) prostopadle do wejścia rozwiązuje problem. W tej chwili czasem nawet pieszo ciężko się przecisnąć między samochodami. Nie wiem tylko jak to powinno zostać zgłoszone administracji, żeby potraktowali to poważnie...
Szczególnie, że jeszcze parę miesięcy i znowu spotkanie wspólnoty mieszkaniowej na którym będą zgłaszane problemy, które można było wcześniej zgłosić, a na spotkaniu dyskutować o konkretach, a nie tak jak ostatnio...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości