Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PETUNIE w ogródkach
11-02-2015, 20:44
Post: #1
PETUNIE w ogródkach
Witam,
Chciałabym zwrócić uwagę na pilnowanie fachowców oraz siebie, aby w moim ogródku nie wyrosły wkrótce PETUNIE. Po wprowadzeniu się i oczyszczeniu ogródka z PETÓW po dwóch tygodniach ponownie leżało w nim ok. 30 PETÓW. Jeżeli problem nie rozwiąże się po dobroci podejmę inne kroki do rozwiązania tego problemu i pociągnięciu do odpowiedzialności osób zanieczyszczających cudzą własność. Pozdrawiam sąsiadka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 21:32
Post: #2
RE: PETUNIE w ogródkach
Dołączam się do prośby przedmówczyni. Przepuszczam, że nikt nie chce szukać sobie od razu wrogów na nowym miejscu, ale bądźmy w porządku wobec innych i nie zaśmiecajmy części wspólnych jak również ogródków osób mieszkających na parterze. Ja oprócz petów dla odmiany miałem w ogródku pełne pampersy, na razie łudzę się że to wiatr je zdmuchnął, ale do takich sytuacji nie może dochodzić. "by żyło się lepiej".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 22:46
Post: #3
RE: PETUNIE w ogródkach
Jestem jak najbardziej za tym by osoby palące na swoich balkonach zadbały o to by nie zostawiać pełnych popielniczek. Bo jak nie wiatr to ptaki potem je roznosza.
Przy okazji, jakiś czas temu ktoś przy windach na parterze w I klatce zostawial pety zebrane z ogródka. Mam nadzieje, że to bylo w chwilowej złości robione i nie bedzie sie powtarzać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości