Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
serwis sprzątający - brudne klatki
15-12-2017, 09:30
Post: #1
serwis sprzątający - brudne klatki
dzień dobry dziś zgłosiłam do P. Skrzyniarza fakt ze nasz serwis sprzątający nie wywiązuje się absolutnie z obowiązków. parter w bloku 122b klatka pierwsza nie był mury od tygodni. Proszę też o interwencje w tej sprawie. Pan Skrzyniarz twierdzi ze klatki są sprzątane przynajmniej raz w tygodniu co absolutnie nie ma pokrycia z rzeczywistością.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2017, 19:09
Post: #2
RE: serwis sprzątający - brudne klatki
W bloku 122b nie bywam, ale w 122c (pierwsza klatka) rzeczywiście widzę Panią mniej więcej raz w tygodniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2017, 20:00
Post: #3
RE: serwis sprzątający - brudne klatki
Zgadzam się w 100% z tym, że nasz serwis nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, parter pierwszej klatki 122b ale i nie tylko bo na poszczególnych pietrach jest brudno, nawet tak widoczne miejsca ja się czeka na windę kąty przy przy windach poprsotu syfff... rozmawiałem ze p.Skrzyniarzem już jakiś czas temu a on twierdzi, że on wszystko nadzoruje i że jest super Smile

płacimy za sprzątanie każdego m2 i właściciel firmy sprzątającej bierze kasę a p.Skrzyniarz przymyka oko. Tylko, że to są wszystko układziki i dopóki grupa kilkuosobowa nie zainteresuje się tematem to buma serwis to zlewa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2017, 09:59
Post: #4
RE: serwis sprzątający - brudne klatki
Fakt jakość sprzątania nie jest zbyt wysoka. Czesto jest mycie do wycieraczki, ale juz wokol niej nie.
Czy w tym roku bylo generalne czyszczenie plytek i fug? Z tego co pamietam mialo byc co roku.
Trzeba poobserwowac jak czesto widać sprzątaczki (kiedyś regularnie spotykalam je w piątki miedzy 7 a 8 rano, co wiązało się z pobytem p. Skrzyniarza na osiedlu), i dokumentowac jakość sprzatania.

Dzis czułam plyn do mycia podłóg na parterze. Na moim pietrze juz nie.
W ogóle jest gdzieś grafik, kiedy (ktorego dnia tygodnia) powinna firma sprzątająca byc?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2017, 12:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2017 12:03 przez Akna131.)
Post: #5
RE: serwis sprzątający - brudne klatki
ja napisze maila w tej sprawie jeszcze raz do P Skr
zyniarza i wykonam telefon. czy mogłabym prosić Państwa o adresy mailowe na priv? dodam Państwa do komunikacji prosząc o grafik i chyba tez zacznę robic zdjęcia do ofichalnej skargi w tej sprawie. Nie może to tak wyglądać .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości